List of wholesalers, importers & exporters بهترین ایده های کسب و کار برای دانش آموزان یا دانشجویان - Suppliers
برای تجربه بهتر ، مرورگر خود را به کروم، فایرفاکس، اوپرا یا اینترنت اکسپلولر تغییر دهید.
بهترین ایده های کسب و کار برای دانش آموزان یا دانشجویان

بهترین ایده های کسب و کار برای دانش آموزان یا دانشجویان

آیا به دنبال یک کار دانشجویی یا دانش آموزی هستید؟
چرا کسب و کار خود را به جای کار برای کسی دیگر شروع نمی کنید؟
با داشتن یک کار دانشجویی علاوه بر رسیدن به درآمد می توانید از خودتان به عنوان یک فرد مفید در زندگی تان راضی باشید. یکی دیگر از مزایای بزرگ شروع یک کسب و کار، این است که دیگر زمان خود را به بظالت و کارهای بیهوده نمی گذرانید.

 

کسب و کار دانشجویی و دانش آموزی

 

کسب و کار دانشجوییعلاوه بر داشتن درآمد برای تحصیلات تان، تجربه داشتن یک کسب و کار در رزومه شما عالی خواهد بود. به خصوص اگر برنامه ریزی حرفه ای و بلندمدت در کسب و کارتان داشته باشید. داشتن توانایی بیان رزومه تان که شما کسب و کار موفقی را در طول ماه ها و حتی سال ها راه اندازی کرده اید برای کارفرمایان بالقوه جذاب تر از این خواهد بود که در رزومه تان بگویید من مسئول پخت ناگت مرغ در یک رستوران فست فود بوده ام.
زمانی که ایده شروع یک کسب و کار به ذهنتان خطور می کند، دو روش است که می توانید آن ها را در پیش بگیرید؛ می توانید برنامه ریزی کنید و یک کسب و کار فصلی را شروع کنید که وقتی تابستان به پایان می رسد و به مدرسه می روید، آن را تمام کنید و کنار بگذارید.
یا این که می توانید کسب و کاری را انتخاب کنید که به شما این اجازه را می دهد تا کارتان را ( در مقیاس کم ) در طول سال ادامه دهید.


5 فرصت طلایی برای راه اندازی کسب و کار خانگی

بهترین ایده های کسب و کار برای دانش آموزان یا دانشجویان

در این مقاله مجموعه ای از ایده های کسب و کار در هر دو روش برای دانش آموزان و دانشجویان آمده است. بنابراین، بهتر است امکانات و فرصت ها را در نظر بگیرید و کسب و کار شخصی تان را در هر چه زودتر شروع کنید، و به جای کارکردن برای دیگران، برای خودتان کار کنید.

در حالی که برخی از افراد همچنان به دنبال کار مورد نظرشان هستند، کسب و کار شما راه اندازی شده، در حال اجرا است و به درآمد هم رسیده اید.

1. مراقبت از چمن و نماسازی

این یک شغل دانشجویی و تابستانی خوب است. چرا که این کار یک کار فصلی است، تقریباً در تمام فصل تابستان تقاضا دارد و هر کسی می تواند این کار را انجام دهد. یکی دیگر از مزایای خوب در مورد این ایده کسب و کار کوچک این است که به راحتی قابل ارتقا می باشد؛ اگر دانش و توانایی های لازم را داشته باشید، می توانید نما سازی و  یا خدمات باغبانی را به خدمات خود اضافه کنید.

تنوع های بسیاری در این سبک از خدمات وجود دارد؛ برخی از این خدمات به هیچ مهارت یا آموزشی نیاز ندارند. به عنوان مثال، یک دانش آموز محلی هر سال بهار با یک دستگاه چمن زن گازوئیلی اجاره ای می آید و همه چمن های محله را کوتاه می کند. دانش آموز دیگری کامیونی را اجاره می کند و بهار و تابستان کود گیاهی برای باغچه ها می آورد، مشتریانش می توانند کودها را تحویل بگیرند و در باغچه های شان بریزند.

 

2. انتخاب راهنمای تور به عنوان کار دانشجویی

کار دانشجویی لیدر تور گردشگریاگر شما در یک منطقه با جاذبه های تاریخی، فرهنگی و دارای منظره های زیبا زندگی می کنید، چرا کسب و کارتان را به عنوان یک راهنمای تور شروع نمی کنید. اما اگر در منطقه ای با منظره های دیدنی و یا مکان های تاریخی زندگی نمی کنید، ناامید نشوید.
اکوتورها ( اکوتوریسم سفری است به مناطق طبیعی، که موجب حفظ محیط زیست و بهبود زندگی مردم محلی می شود.) یا تورهای طبیعت گردی و راهنماهای گردشگری به طرز فزاینده ای در حال محبوب تر شدن هستند. بردن مردم به تورهای گردشگری درآمد خوبی خواهد داشت.
این نوع از کسب و کار برای آن دسته از افرادی که مهارت های زبانی خوبی دارند و در نواحی توریستی هستند بسیار مناسب است.
راهنماهای چند زبانه در محل هایی که بازدید کنندگان و توریست های زیادی دارند که زبان مادری آن جا را نمی دانند، خواهان بسیاری نیز دارند. داشتن دانش تاریخ وجغرافیای محلی ( برای اکوتورها ) و زیست شناسی و گیاه شناسی نیز مفید است.


 ایده هایی برای کسب درآمد با استفاده از یک کوادکوپتر

3. نگهداری از خانه یا حیوان خانگی

بسیاری از مردم در طول تابستان مسافرت می کنند و به کسی احتیاج دارند تا در زمانی که خانه نیستند از خانه یا حیوان خانگی شان نگهداری کند. جمع کردن و دریافت روزنامه و نامه ها، بررسی و مراقبت از خانه، غذا دادن و پیاده روی بردن حیوان خانگی می تواند کسب و کار تابستانه عالی برای شما باشد و حتی می تواند پاداش خوبی از قبیل داشتن محلی برای زندگی در طول تابستان برایتان فراهم نماید.

اگر شما تخصص و مهارت داشته باشید می توانید کسب و کار دیگری مربوط به حیوانات خانگی را شروع کنید که شامل آموزش و مراقبت از سگ ها می شود. اگر برای حرفه ای در خدمات دامپزشکی مطالعه می کنید، کسب و کار تابستانه کار با حیوانات ایده خوبی خواهد بود. توجه داشته باشید که شما برای  کسب و کار نگهداری از خانه یا حیوانات خانگی باید ضمانت و بیمه نیز شوید.

4. متخصص تلفنی کامپیوتر در خانه

اگر از لحاظ تکنولوژیکی باهوش هستید و تخصصی دارید که بسیاری از مردم هنوز آن را ندارند. کسب و کاری با عنوان حل مشکلات کامپیوتری در خانه یا از طریق تلفن را راه اندازی کنید.

به این معنی که یا حضوراً آن را در خانه انجام دهید و یا به صورت تلفنی آن ها را در زمینه رفع مشکلات مربوط به کامپیوتر یا تلفن همراه شان مانند تلفن های هوشمند یا تبلت شان راهنمایی کنید. این یک ایده کسب و کار کوچک دیگر و نیمه وقت است که پس از پایان یافتن تابستان هم می توان آن را ادامه داد.

 

5. جمع آوری وسایل کهنه و خدمات عمومی حمل و نقل

 

کار دانشجویی با کامیونافراد بسیاری هستند که وسایل دور ریختنی و کهنه ای دارند که مایل اند از شر آن ها رها و خلاص شوند. این وسایل کهنه می توانند شامل مبلمان قدیمی، باقی مانده پروژه های ساخت و ساز یا ناخالصی های الکترونیکی باشند؛ همیشه تقاضا برای حذف وسایل کهنه و زباله ها وجود دارد به ویژه اگر به درستی مرتب سازی شده و با روشی که سازگار با محیط زیست است؛ بازیافت یا حذف شوند.

اواخر بهار و اوایل تابستان فصل تقاضای بالای مردم برای این کار است، چون مردم تمیزکاری بهاری خود را انجام می دهند. اگر شما به یک کامیون دسترسی دارید و دارای یک بدن قوی هستید، این امر می تواند یک ایده کسب و کار کوچک خوب و درآمد زا برای شما باشد.

 


 16 ایده برای راه اندازی کسب و کارهای سیار و پول ساز

6. برای داشتن شغل داشنجویی، مربی شوید

اگر مهارت خاص و گواهی لازم را داشته باشید، آموزش می تواند یک ایده کسب و کار کوچک و بسیار رضایت بخش و سودآور باشد. ابتدا آموزش آلات موسیقی به ذهن می رسد اما موارد بی شماری از یوگا و ایروبیک گرفته تا دوچرخه سواری، کوهنوردی و اسب سواری وجود دارد. آموزش موضوعات پایه مدرسه یک ایده کسب و کار کوچک دیگر با موضوع آموزش است.

7. تمیز کردن ظاهر و بیرون خانه ها

شستشوی پنجره، تمیز کردن آب روها و همچنین شست و شوی بیرون خانه ها راهی است که شما می توانید کسب و کار خودتان  را راه اندازی کنید. کارهای روزمره خانگی را که دیگران از انجام دادن آن ها متنفرند؛ انجام دهید، به این ترتیب شما می توانید در طول تابستان تمیزکاری کنید.

اگر می خواهید این کسب و کار را شروع کنید بهتر است بدانید که باید دارای قدرت بسیار بالایی باشید و بتوانید کارهای تکراری انجام دهید. علاوه بر این لازم است بدانید شما هر تابستان با لیستی از مشتری های تکراری نیز روبرو می شوید.

شست و شوی آب روهای محلی و تمیز کردن پنجره ها خدماتی هستند که اغلب در همه ماه های فصل بهار و تابستان رزرو می شوند پس نتیجه می گیریم که درخواست برای این نوع خدمات بسیار بالا است.

 

کار دانشجویی نقاشی ساختمان

8. رنگ آمیزی داخلی و خارجی ساختمان

رنگ آمیزی یکی دیگر از ایده های کسب و کار تابستانه برای دانش آموزان است. این می تواند یک رنگ آمیزی داخلی ساختمان یا رنگ کردن فنس ها و دیوار بیرونی خانه باشد. همیشه تقاضا برای رنگ آمیزی وجود دارد و چیزی است که شخصی با اندکی دانش باید آن را انجام دهد.

یک دانش آموز محلی سال ها است که یک کسب و کار تابستانه موفق را راه اندای کرده است، او در حال حاضر دانش آموزان نقاش را استخدام می کند تا این کار را برایش انجام دهند و بیشتر زمانش را صرف مدیریت این کسب و کار و بازاریابی خدماتش می کند

 

9. خدمات حسابداری و کار دانشجویی

اگر مدرک تحصیلی دارید که می توانید کسب و کار مرتبط با آن را انجام دهید، چرا کسب و کار مرتبط با آن را راه اندازی نمی کنید؟ شرکت ها همیشه متقاضی خدمات حسابداری هستند و می توانند درآمد یک سال شما را تامین کنند.

برخی از فروشندگان نرم افزارهای حسابداری مبتنی بر کلود یا ابر جدید مانند Xero به آموزش کامل آنلاین و ارائه گواهی در محصولات شان می پردازند. این افراد برای شما همه ابزارهایی را که برای شروع تمرین حسابداری نیاز دارید، فراهم می کنند. بنابراین چرا کسب و کار حرفه ای که مدرکش را دارید راه اندازی نکنید؟


 10 ایده برای ایجاد کسب و کار خانگی

 

10. اجاره تجهیزات ورزشی

تابستان فصل حرکت است و تمایلات بسیاری برای چرخیدن با دوچرخه، اسکیت، اسکیت بورد و یا اسکوتر است. بنابراین در خاطر داشته باشید که مکان و آب و هوای مناسب می تواند این  کسب و کار کوچک را به ایده ای پول ساز تبدیل کند.

 

دیدگـاه (1)


  1. سلام، نظرتون در مورد وب سایت تکمیلی چی هست؟ اونا هم یه برنامه دارن که دانش آموزا میتونن دوستانشون رو دعوت کنند که از محصولات آموزش ریاضیشون بخرن. البته بیشتر بچه های مدارس تیزهوشان از این سایت استفاده می کنند و مطالبشون سطح بالا هست. ولی خوب من مثلا خودم تیزهوشانی نیستم ولی ریاضی رو از این سایت یاد گرفتم و من رو از ۰ به یه حد خیلی بالایی رسوندن. روش درآمدزاییشونم جالب هست که شما میتونید ثبت نام کنید و همکار فروششون بشید. بعدش بهتون یه لینک تعلق میگیره و هرکسی که از طریق اون لینک خرید کنه به شما پورسانت میدن. اینطوری هم خودتون درآمد پیدا میکنید و هم کسایی که میخوان ریاضی یاد بگیرن یه جای درست برای یادگیریی پیدا می کنن.

دیدگاه خود را بنویسید

Search

آگهی های ویژه

محصولات فروشگاه

بالا