List of wholesalers, importers & exporters راهکارهایی ساده اما موثر برای سئو و بهینه سازی سایت - Suppliers
برای تجربه بهتر ، مرورگر خود را به کروم، فایرفاکس، اوپرا یا اینترنت اکسپلولر تغییر دهید.
راهکارهایی ساده اما موثر برای سئو و بهینه سازی سایت

راهکارهایی ساده اما موثر برای سئو و بهینه سازی سایت

موتورهای جستجو یک منبع فوق العاده برای بازدید از وب سایت شما هستند. متأسفانه، کمک کردن موتورهای جست و جو برای وارد شدن به لیست آن ها و یافتن و رتبه بندی وب سایت شما چالش برانگیز است.  مانند بسیاری از استراتژی های آنلاین، ترفندها و کارهایی وجود دارد که می توانید برای بهبود نتایج  مورد نظر خود استفاده کنید.

با این حال، شما می توانید درست شبیه به بازاریابی شبکه های اجتماعی زمان بسیار زیادی را برای بهینه سازی موتورهای جست و جو صرف کنید. در این جا روش هایی در مورد نحوه در رتبه بندی قرار دادن وب سایت شما بدون صرف زمان زیاد ذکر شده است.

آموزش بهینه سازی موتور جستجو

بهینه سازی موتورهای جست و جو یا سئو، روشی است که صاحبین وب سایت ها برای کمک به جست و جوگرها استفاده می کنند تا وب سایتشان پیدا، مشخص و رتبه بندی شود. موتورهای جست و جوگر زیادی وجود دارد که می توانید از رتبه بندی آن ها استفاده کنید مانند Being, Yahoo, و اکثریت جست و جوی اینترنتی (80 درصد) که در Google انجام می شود. در نتیجه، بیشتر روش های سئو که شما خواهید آموخت برای رتبه بندی در گوگل است.

سئو و بهینه سازی سایت

علاوه بر این، کارهایی که برای افزایش رتبه بندی موتورهای جست و جوگر انجام شده به نتایجی طبیعی و اساسی منتهی شده است. ممکن است مجبور شوید برای داشتن رتبه بالاتر در نتایج جست و جوگرها از کمپین های تبلیغاتی مانند pay per click (ppc)  و Google Adwords استفاده کنید.

اگرچه این امر به روش های سئو به عنوان یک طرح در آموزش نیاز ندارد. در عوض، این مقاله بر نتایج تحقیقات اورگانیک متمرکز شده و هدف را قرار گرفتن وب سایت شما در 10 نتیجه اول جستوجو با توجه به کلمات کلیدی مورد نظر تان می داند. مزایای متعددی برای رتبه بندی از این طریق وجود دارد و این مزایا شامل موارد زیر می شود:

 • مصرف کنندگان نتایج تحقیقات اورگانیک را نسبت به تبلیغات پرداخت شده ترجیح می دهند.
 • رتبه بندی اورگانیک رایگان است.

چگونه بهترین وبسایت تجاری را داشته باشیم؟

دانش سئو و بهینه سازی وبسایت ها

گاهی اوقات رتبه بندی در گوگل حسی مانند علم موشک دارد؛ مخصوصاً زمانی که گوگل تصمیم می گیرد سایت شما را بر اساس الگوریتم هایی که اغلب تغییر می کنند، در لیست قرار دهد. بنابراین برای ادامه دادن، قوانین و روند فعلی نیاز است. برای مثال در سال 2015 گوگل تصمیم گرفت رتبه بندی سایت ها را بر اساس راحتی کاربران در استفاده از آن ها قرار دهد چون امروزه بسیاری از مردم از تلفن های همراه هوشمند استفاده می کنند. حتی اخیراً، گوگل اطلاعیه ای را در مرورگر chrome اضافه کرد که نشان می دهد آیا یک سایت با  SSL ایمن است یا خیر، مرورگر Firefox نیز این اطلاعیه را دارد و این را در فرمول دسته بندی خود قرار داده است. این تغییرات، صاحبان وبسایت هایی را که می خواهند در گوگل در رتبه خوبی بمانند مجبور می کند تا سایت های شان را برای پاسخ دهی و گواهینامه SSL به روز رسانی کنند. ( این برای سایت هایی که پول دریافت می کنند؛ اهمیت دارد.)

با این گفته ها، سئو نباید خسته کننده باشد. درک اصول این که گوگل و سایر موتورهای جست و جو چگونه کار می کنند کمک می کند تا گوگل نیز به شما کمک کند.

چه موتورهای جست و جوگری برای رتبه بندی سایت شما جست و جو می کنند

کسب و کار خانگی سئو کار

در طول سالها،  سئو به عنوان موتور جستجو بیشتر درگیر نحوه رتبه بندی سایت ها است. به عنوان مثال در اوایل سال 2000 به سادگی داشتن نام صفحه به عنوان بخشی از نشانی اینترنتی، شانس گرفتن رتبه را افزایش می داد (به جای www.yoursite.com/page1  سایت دارای www.yoursite.com/titleofpage بود). با پیشرفت اینترنت، آوردن نتایج منظم و قابل اتکا سخت تر شد. صاحبین وب سایت های بسیاری هستند که از روش های Blackhat برای بازی دادن سیستم ها استفاده می کنند.

مشکل این موضوع این جا بود که موتورهای جست و جو مطلبی را که جست و جو گران وب به دنبال آن بودند؛ نشان نمی داد.گوگل به طور خاصی با این مشکل که برای جست و جو گران وب خوب است، به مبارزه پرداخته است اما این برای صاحبین صفحات وب دشوارتر است.

نحوه ثبت نام دامنه در کسب و کارهای کوچک

گوگل چه مواردی را برای رتبه بندی سایت ها در نظر می گیرد؟

امروزه، با درک آنچه گوگل می خواهد و انجام می دهد، می توانید راهی طولانی برای بهبود سئو در پیش بگیرید. در اینجا لیستی از آنچه گوگل برای رتبه بندی سایت شما در نظر می گیرد، آمده است.

1. طول زمان آنلاین بودن : سایت های جدیدتر زمان بیشتری را برای سئو صرف می کنند، چون رقابت بیشتری وجود دارد و سایت های مورد علاقه گوگل با تاریخچه خوب بر سایت های جدید اولویت دارند.

2 . کلید واژه ها : زمانی که موتورهای جست و جو از سایت شما دیدن می کنند برای این که بدانند صفحه شما در مورد چیست، محتوای صفحه و اطلاعات متا را جست و جو می کنند. زمانی که مردم این کلید واژه ها را در موتور جست و جوگرشان می نویسند می دانند که صفحه شما به عنوان یک نتیجه ارائه می شود. این بدان معنا است که برای شما اهمیت دارد که بدانید بازار شما چه کلمات و عباراتی در موتور جست و جوگر استفاده کرده است. شما می توانید این کار را با تحقیق کلید واژه ها انجام دهید. کلید واژه ها شامل کلمات کلیدی در عنوان صفحه و سایت شما، در برچسب های متا ( کلید واژه ها و توضیحات)، و در محتوا می شود که به موتورهای جست و جوگر کمک می کند تا بدانند موضوع صفحه در مورد چیست. اما این موضوع را فراموش نکنید که کلید واژه ها نباید زیاد استفاده شوند چراکه احتمال دارد فکر کند شما تلاش می کنید سیستم را فریب دهید. اگر یک کلید واژه زیاد تکرار شود، کلمات متغیری در نظر گرفته می شود.

3 . پیوندهای  خروجی : موتورهای جست و جوگر می خواهند لینک سایت های دیگر را در سایت شما ببینند. ( به طور مثال پیوند دادن به محتواهای دیگر در سایت خودتان)

4 . پیوندهای ورودی : این پیوندها از سایت های دیگر به سایت شما است. رسانه های اجتماعی می توانند در این زمینه بسیار مفید باشند؛ اما داشتن پیوند سایت های با کیفیت دیگر نیز که با محتوای شما ارتباط دارند، مسیری طولانی را برای بهبود رتبه شما فراهم می کند. موتورهای جست و جو شما را با شرکتی که حمایت تان می کند، قضاوت می کنند. بنابراین، هدف شما داشتن پیوندهای خروجی و بیرونی با کیفیت است.

سئو کردن محتوای سایت

5 . طراحی رسپانسیو یا واکنش گرای وب : چون بسیاری از مردم برای جست و جوهای اینترنتی از تلفن همراه و تبلت شان استفاده می کنند، در حال حاضر گوگل از گزینه mobile-friendly یا استفاده آسان برای رتبه بندی سایت ها استفاده می کند.

6. امنیت : با همه ی بد افزارها و ویروس های آنلاین، گوگل تصمیم گرفته است که امنیت را نیز یکی از گزینه ها برای رتبه بندی سایت ها قرار دهد. این امر دو موضوع مهم را پوشش می دهد: یکی گواهی SSL که در ابتدا ذکر شد و دیگری بیمه سایت شما و سرورهایی است که بروز می شوند و از هر ویروسی در امان هستند. شما از تعداد ربات هایی که به دنبال آسیب ها در سایت ها هستند شگفت زده خواهید شد. اگر وب سایت شما در خطر باشد، گوگل شما را از نتایج جست و جو بیرون خواهد کشید ( این در حالی است که شما می توانید پس از پاک سازی وب سایت تان، دوباره درخواست رتبه بندی دهید.)

ده وظیفه DIY برای سئو

اکنون که برخی موارد  را که موتورهای جست و جو برای تصمیم گیری رتبه بندی و مشخص کردن سایت تان در نظر می گیرند، شناختید. در این جا 10 کار آمده است که شما با انجام دادن آن ها به بهبود رتبه بندی سایت تان در موتور جست و جوگر کمک نموده و در نهایت به  افزایش سود و بازدید از آن دست می یابید:

 • کلمات کلیدی مناسب را انتخاب کنید.
 • نام دامنه یا دامین مناسب را انتخاب کنید.
 • از کلمات کلیدی در نام فایل ها و پوشه ها استفاده کنید.
 • از کلمات کلیدی خود در عناوین صفحه استفاده کنید.
 • از کلمه کلیدی متن در راهنمای خود استفاده کنید.
 • محتوای کلید واژه مفیدی را ایجاد کنید – اغلب آن را تکرار کنید.
 • قسمت کلید واژه ها را از توضیحات متا بسازید.
 • پیوند های ورودی را با کیفیت بالا ایمن کنید.
 • از کلمات کلیدی در پیوندها استفاده کنید (از عبارت “اینجا کلیک کنید” استفاده نکنید )
 • یک نقشه سایت ایجاد کنید.

در حالی که تکنیک های حرفه ای سئو برای بالا رفتن رتبه بندی شما استفاده خواهند شد، این 10 روش سئو DIY مبنایی برای آموزش بهینه سازی موتورهای جستجو هستند تا شما را در مسیر درست قرار دهند. حتی تجارت الکترونیک و سایت های دیگر که توسط یک سیستم مدیریت محتوا کنترل می شوند و می توانند چالش های SEO خود را ایجاد کنند، می توانند از این پیشنهادات بهره مند شوند. اما اگر کلمات کلیدی شما بسیار رقابتی باشد، ممکن است هرگز قادر به رتبه بندی در 10 نتایج اول جستجو نباشید، اما شما قادر به بالا رفتن در رتبه بندی خواهید بود و همچنین به بازدید بالایی برای سایت تان دست پیدا خواهید کرد.

10 روش برای ساخت نام تجاری رایگان

آیا شما باید یک جستجوگر حرفه ای سئو استخدام کنید؟

سئو کلاه سفید

هیچ مشکلی وجود ندارد که یک شرکت بهینه سازی موتور جستجوگر اخلاقی یا “کلاه سفید” برای ترافیک و بازدید وبسایت شما کار کند. با این حال، رتبه بندی موتور جستجو چیزی نیست که شما به طور نامحدود به آن دست پیدا کنید. موتورهای جستجو دائماً وب سایت ها را جستجو و رتبه بندی می کنند، به این معنی که شما می توانید در 10 رتبه برتر امروز و در صفحه سوم نتایج فردا باشید.

به عنوان یک صاحب کسب و کار خانگی در خرج و هزینه، حفظ هزینه یک شرکت جستجوگر ممکن است غیر ممکن باشد، مگر اینکه شما تنها به موتورهای جستجو برای ترافیک متکی باشید (که نباید این کار را انجام دهید).

با این حال، استخدام یک فرد حرفه ای برای دستیابی به سایت تان در موتور جست و جوگر به صورت کارآمد درحالی که شما نگهداری طولانی مدتی انجام می دهید؛ می تواند ارزشمند باشد.

صبر و استقامت از ویژگی های سئوکار

به خاطر داشته باشید که سئو زمان زیادی نیاز دارد. شما نمی توانید پیشرفت های خود را با پیروی از راهنمایی های این آموزش در یک شب مشاهده کنید، بنابراین اگر رتبه و بازدید شما بالا نرفت دلسرد نشوید و انتظار نداشته باشید راهنمایی های بهینه سازی موتورهای جست و جو را یاد بگیرید و همیشه در ذهن تان بمانند.

این را به یک تمرین تبدیل کنید که روش های سئو هر زمانی که وب سایت تان را به روز می کنید از طریق یک طراحی مجدد یا طراحی یک سایت جدید در ذهن تان بمانند. همچنین، در طول زمان، محبوبیت و رقابت کلمات کلیدی تغییر می کند، بنابراین به طور منظم کلمات کلیدی مورد نظر خود را بازبینی کنید تا ببینید آیا هنوز ترافیک و بازدید ایجاد می کنند.

در نهایت، تجزیه و تحلیل خود را بررسی کنید تا آگاه شوید که چگونه افراد سایت شما را پیدا می کنند، چه صفحاتی را بیشتر دوست دارند و از چه کلید واژه هایی استفاده می کنند، بنابراین شما می توانید به سئوی خود بگویید که چگونه کار کند.

33 روش برای استفاده از تکنولوژی در کسب و کار

راه هایی موثرتر برای بازاریابی آنلاین

بهینه سازی موتور جستجو فقط یک قطعه از مجموعه وسیعی از ابزارهایی است که می توانید برای ارتقاء کسب و کار خود به صورت آنلاین استفاده کنید. توسعه یک برنامه ی بازاریابی که شامل استراتژی های بسیاری برای دست یابی به بازار هدف تان می شود. اگر شما بودجه محدودی دارید، موارد بازاریابی رایگان دیگری نیز وجود دارند که همراه با سئو می توانید آن ها را انجام دهید.

دیدگـاه (1)


 1. Can you tell us more about this? I’d want to find out more details.

دیدگاه خود را بنویسید

Search

آگهی های ویژه

محصولات فروشگاه

بالا