List of wholesalers, importers & exporters درباره اکس کالا بیشتر بدانید تا جهت توسعه کسب و کار خود بهتر تصمیم بگیرید
برای تجربه بهتر ، مرورگر خود را به کروم، فایرفاکس، اوپرا یا اینترنت اکسپلولر تغییر دهید.

درباره ما

بانک اطلاعات کالا و مشاغل اکس‌کالا

درباره‌ اکس‌کالا

پلتفرم اکس‌کالا چیست؟
اکس‌کالا یک دایرکتوری اطلاعات تامین کنندگان، فروشندگان و خریداران است که ارتباط آسان میان مشاغل، از اهداف اصلی آن می‌باشد.

همچنین پلتفرم اکس‌کالا یک مرکز کسب‌ و کار چند زبانه است. این پلتفرم با آماده سازی و فراهم آوردن ابزاری سهل و آسان برای کلیه‌ی کسب‌ و کارهای کوچک و بزرگ، موجب گردیده تا به آسانی کالا و کسب و کار شما در مقابل دیدگان مشتریان و خریداران بلقوه در داخل و خارج از کشور قرار گیرد. استفاده از پلتفرم اکس‌کالا برای کلیه‌ی مشاغل محلی و خدماتی، تولید کنندگان، صادرکنندگان، وارد کنندگان و بسیاری دیگر مناسب می‌باشد.

اکس‌کالا برای کسب‌ و کارهای کوچک امکان درج آگهی رایگان را فراهم آورده تا تمامی مشاغل محلی و کوچک بتوانند بدون پرداخت هیچ گونه وجه نقد، در کنار دیگر مشاغل بزرگ کسب‌ و کار خود را رونق ببخشند و با آسودگی خاطر تجارت کنند.

چرا ما را انتخاب کنید

"پلتفرم اکس‌کالا برای کاربران عمومی همچون یک دایرکتوری مشاغل عمل میکند." شما کاربران به‌راحتی اطلاعات بسیاری از تامین‌کنندگان و صاحبین مشاغل را در اختیار دارید و با یک سرچ کوتاه و یا ارسال درخواست به مشاغل، بهترین فروشنده و تامین‌کننده را خواهید یافت و می‌توانید بصورت کاملا رایگان با فروشنده وارد مذاکره و تجارت شوید

ماموریت ما

بازاریابی اینترنتی اکس‌کالا با توجه به گستردگی مخاطبان و کاربران خود در داخل و خارج از کشور و نحوه فعالیتش، می‌تواند کالا یا خدمات شما را به شکلی مطلوب به جامعه مخاطبین هدف شما، معرفی کند. اکس‌کالا تمامی کارهای مربوط به طراحی، ویراستاری، استفاده از کلمات کلیدی وب، ترجمه متون با استانداردهای وب، نمایش بهتر در جستجو گوگل و درج آگهی شما در شبکه‌های اجتمایی را انجام می‌دهد و شما در مقابل دیدگان انبوهی از خریداران کالا و خدمات خود قرار می‌گیرید.

شتاب دهنده فروش Sales acceleration

ما یک تیم متخصص بازاریابی دیجیتال ( آنلاین و آفلاین ) در اختیار داریم، و هنگامی که شما با آژانس اکس‌کالا همکاری می‌کنید، می‌توانید یک متخصص حرفه‌ای برای شتاب فروش خود انتخاب کنید. مشاورین ما با شما یک به یک کار می‌کنند تا یک استراتژی SEO را برای اکس‌کالا و گوگل در زمینه رقابت بازدید، ایجاد کنند.

0

مجموع ماشین ها

0

خانه برای فروش

0

کاربران فعال

0

شغل های ویژه

بهترین بسته اشتراکی را انتخاب کنید

با توجه به نوع کسب و کار خود از بسته مناسب استفاده کنید تا بالاترین بازدهی را داشته باشید

بالا