List of wholesalers, importers & exporters دوربین فیلمبرداری ایکس160 - Suppliers
برای تجربه بهتر ، مرورگر خود را به کروم، فایرفاکس، اوپرا یا اینترنت اکسپلولر تغییر دهید.
دوربین فیلمبرداری کالای دیجیتال

دوربین فیلمبرداری ایکس160

برای قیمت تماس بگیرید


  • دوربین فیلمبرداری ایکس160
  • دوربین فیلمبرداری ایکس160
  • دوربین فیلمبرداری ایکس160
  • دوربین فیلمبرداری ایکس160
شرح
قیمت : برای قیمت تماس بگیرید
نوع : اجاره ای
تاریخ : 1399-11-16
موقعیت : ایران، تهران، نرسیده به چمران، کوی پروانه، کو 5 پلاک 6 طبقه همکف

مشخصات فنی دوربین فیلمبرداری سونی PXW-X160 Full HD XDCAM سونی PXW-X160

مشخصات فنی و ویژگی های شاخص

• سه حسگر 1/3 اینچی Exmor CMOS

• کدک های XAVC Intra و Long GOP

• کدک های MPEG HD 422، AVCHD و DV

• لنز سری G با زوم اپتیکال 25x

• فیلتر ND متغیر الکترونیک

• اسلات های کارت حافظه Dual SxS

• خروجی 3G/HD-SDI و HDMI

• منظره یاب OLED 0.5 اینچی

• پنل LCD 3.5 اینچی

ویژگی ها

دوربین فیلمبرداری دستی سونی PXW-X160 XDCAM با قابلیت فیلمبرداری ده بیتی، 1080p، XAVC و لنزی با قابلیت زوم اپتیکال 25 برابر و زاویه باز 26 میلی متری برای کاربردهای زاویه بازی مانند ضبط فیلم های مستند، تهیه گزارش زنده از رویدادهای مختلف و پخش حرفه ای ایده آل است. این دوربین فیلمبرداری از نظر کیفیت ضبط و طراحی بدنه مانند دوربین PXW-X180 است، اما از گنجاندن ویژگی های شبکه، GPS و ضبط پروکسی در آن صرف نظر شده است تا به این ترتیب دوربینی اقتصادی تر به فیلمبردارانی عرضه شود که نیازی به این ویژگی ها ندارند.

این دوربین به دلیل داشتن سه حسگر 1/3 اینچی Exmor CMOS نویز پایین و دامنه دینامیک گسترده دارد و با استفاده از کدک های XAVC Intra و XAVC Long GOP از فیلم 1080p با سرعت 60 فریم بر ثانیه پشتیبانی میکند. همچنین این دوربین کاربردی و مقرون به صرفه کدک های MPEG HD 422، MPEG HD 420، AVCHD و DV را نیز ارائه میدهد تا جای خود را به خوبی در میان گردش های کاری تولید و پخش فعلی باز کند.

از دیگر ویژگی های کلیدی این دوربین فیلمبرداری میتوان به منظره یاب نیم اینچی OLED، اسلات های کارت حافظه dual SxS و فیلتر ND متغیر دارای کنترل الکترونیک اشاره کرد. به علاوه دوربین فیلمبرداری سونی PXW-X160 XDCAM دارای یک کفشک چندمنظوره با رابط الکترونیک است که ارتباط برقرار کردن و پذیرش سیگنال ها از لوازم جانبی اختیاری مانند گیرنده های میکروفون بیسیم UWP-D11 یا UWP-D12 را بدون نیاز به کابل XLR یا باطری اضافی ممکن می سازد.

• سه حسگر 1/3 اینچی Exmor CMOS :

سه حسگر 1/3 اینچی Exmor CMOS که تعداد پیکسل کلی آنها بالغ بر 2.07 میلیون پیکسل موثر (16:9) می شود، نورهای قرمز، آبی و سبز را مستقل از یکدیگر ثبت می کنند. این قابلیت در کنار رزولوشن فول اچ دی 1920×1080 ، حساسیت بالا و دامنه دینامیک گسترده تصاویری زنده و درخشان را با اجرا (رندیشن) رنگ دقیق به دست می دهد. ویژگی ضدلرزش و کاهش نویز دوربین سونی PXW-X160 کیفیت بالای تصویر را در موقعیت های تصویربرداری مختلف تضمین می کند.

• لنز سری G سونی با زوم اپتیکال 25 برابر:

لنز سری G سونی دارای دامنه بزرگنمایی 25 برابر و فاصله کانونی معادل 35 میلی متر با دامنه 26 تا 650 میلی متر است. بااین توصیف این لنزچندمنظوره می تواند دامنه گسترده ای از موقعیت های مختلف را از زاویه باز تا تله فوتو ثبت کند. حلقه های فوکوس، زوم و دستی لنز جداگانه با کنترل عنبیه (آیریس) و کنترل end-stop در این لنز گنجانده شده است. سازو کار لغزشی در نظر گرفته شده برای حلقه فوکوس این امکان را برای کاربر فراهم می سازد تا به راحتی بین فوکوس خودکار و دستی جابه جا شود. نشانگر فوکوس حتی در زمان دستی بودن فوکوس هم نمایش داده می شود.

• ضبط XAVC Intra و XAVC Long GOP:

تکنولوژی XAVC مبتنی بر استاندارد موثر و با کیفیت بالای H.264 است. XAVC Intra از فشرده سازی فریم میانی (intra-frame) استفاده می کند، یعنی این که هر فریم مستقل از فریم های دیگر کدگذاری می شود؛ در نتیجه تصویری با کیفیت بهتر، البته با بیت ریت بالاتر به دست می آید. در صورت استفاده از کدک Long GOP، فقط فریم های خاصی به صورت جداگانه کدگذاری می شود. اما دوربین فیلمبرداری سونی PXW-X160 XDCAM به دلیل استفاده از هر دو نوع کدک می تواند ویدئو را با بیت ریت بسیار کمتر از تکنولوژی اینترا فشرده سازی کند. فایل های XAVC Long GOP نسبت به فایل های XAVC Intra به فضای کمتری برای ذخیره سازی نیاز دارند.چنانچه تصویر در حالت XAVC ضبط شود، از فرمت MXF استفاده می شود و فایل با استفاده از کدک MPEG-4 AVC/H.264 با رزولوشن فول اچ دی 1920×1080 فشرده سازی می شود. نمونه برداری از تصویر به صورت 4:2:2 ده بیتی با فشرده سازی اینترافریم با سرعت 112 Mbps یا فشرده سازی Long-GOP با راندمان بالا با سرعت 50 Mbps، 35 Mbps یا 25 Mbps انجام می شود. دوربین PXW-X160 علاوه بر XAVC Intra/Long GOP در حالت MPEG HD 422 با سرعت 50 Mbps، MPEG HD 420 با سرعت 35 Mbps، AVCHD و DV نیز تصاویر را ضبط می کند.

• اسلات های کارت حافظه Dual SxS:

دوربین سونی PXW-X160 به دلیل داشتن دو شیار کارت حافظه SxS از سرعت خواندن و نوشتن بالایی برخوردار است. مبدل های اختیاری در دسترس هستند که با استفاده از آنها میتوانید فیلم را روی کارت های حافظه XQD یا SD فعلی خود ذخیره کنید. ضبط همزمان روی دو کارت حافظه نیز، البته با شیوه ضبط یکسان ممکن است. کاربر با توجه به وجود دو دکمه ضبط میتواند انتخاب کند که فیلم روی کدام کارت ضبط شود، به این ترتیب می توانید از یک کارت برای ضبط و از کارت دیگر برای تهیه نسخه پشتیبان استفاده کنید. همچنین ضبط پیوسته بازپخش نیز از روی کارت اسلات A روی کارت اسلات B امکان پذیر است.

نکته: ضبط و ضبط بازپخش همزمان بین دو کارت حافظه در حالت ضبط AVCHD ممکن نیست.

• فیلتر متغیر ND:

دوربین PXW-X160 نخستین دوربین فیلمبرداری حرفه ای سونی است که از فیلتر متغیر ان دی بهره می گیرد. این فیلتر جدید به منظور کنترل الکترونیکی تراکم ابداع شده است، همچنین با استفاده از این فیلتر جدید، تنظیم پیوسته از 1/4 تا 1/128 ان دی با یک شماره گیری ساده ممکن می گردد. فیلتر متغیر ان دی این امکان را برایتان فراهم می سازد تا در نور روز یا در محیط های پرنور با دیافراگم بزرگ و یا سرعت شاتر کمتر تصویربرداری کنید.

• قابلیت اتصال:

دوربین فیلمبرداری PXW-X160 سونی قابلیت های اتصال گوناگونی را متناسب با گردش کار پخش ارائه می دهد که از آن جمله می توان به 3G HD-SDI، HDMI، USB، خروجی کامپوزیت، ورودی/ خروجی timecode و ورودی genlock اشاره کرد. رابط 3G-SDI گرفتن خروجی 1080/59.94p یا سیگنال 50p را ممکن می سازد. گرفتن خروجی با تبدیل به نسخه پایین از HD به SD نیز ممکن است. دریافت خروجی هم زمان SDI و HDMI نیز امکان پذیر است. سیگنال شروع ضبط (Rec Trigger) را نیز میتوان از طریق SDI و HDMI ارسال کرد و دوربین را به یک دستگاه ضبط خارجی متصل نمود.

• کفشک چندمنظوره:

می توانید لوازم جانبی را که برق را از کفشک چندمنظوره میگیرند، از روی دوربین سونی PXW-X160 خاموش و روشن کنید. همچنین اگر گیرنده میکروفون بیسیم UWP-D11 یا UWP-D12 به دستگاه متصل باشد، تامین برق و دریافت ورودی سیگنال صوتی بدون نیاز به کابل نیز امکان پذیر خواهد بود، این قابلیت نیاز به استفاده از باتری های اضافی را به حداقل می رساند و ضرورت استفاده از کابل های بیشتر را از بین می برد.

• منظره یاب OLED و پنل LCD 3.5 اینچی:

این منظره یاب نیم اینچی OLED با رزولوشن 1024 x 768، تصاویر را با رنگ های سیاه پررنگ، رنگ های دقیق و نسبت کنتراست واقعی بالا نشان می دهد. به علاوه فوکوس دستی به لطف رزولوشن بالای منظره یاب دقت بیشتری پیدا می کند. پنل LCD سه و نیم اینچی با رزولوشن UHD نیز این اجازه را به کاربر می دهد تا تصاویر را زیر نورهای متفاوت در دامنه ای گسترده ببیند.ویدیوی آگهی
دیدگاه خود را ارسال کنید

Suggested items from this group
بالا